Firma Vršťala, Raspenava

spolehlivá firma roku 2018

Výrobce VRŠŤALA je Česká firma, která vznikla v roce 1993 a sídlí v Raspenavě.

Firma Vám nabízí sortiment betonových svahovek ATALUS, pro opěrné stěny od 1 do 8 m, zahradní prvky, renovace starých žul a terac na stavbách, teracové díly na míru s barevnými odstíny a též z vymývaných kamínků. Dále také schody, parapety a pomníkové desky, atd.

Prohlédněte si naše vybrané realizace:

TERACO - schody pravoúhlé, podkosené, točité, atypické dle přání zákazníka v aplikaci 32 barevných odstínů.

ilustrační fotografie: schody Tipsport Aréna, Liberec

Většina panelových domů v Severočeském kraji je vybavena našimi schody jak v interiéru, tak venkovním vstupním schodištěm s možností montáže formou našimi subdodavateli.

OPĚRNÉ BEZZÁKLADOVÉ ZDI ATALUS ® - jsme jediným výrobcem v ČR, chráněni patentem. Jedná se o bezzákladový systém, který umožňuje stavbu až 89° bez dalších zpevnění (beton, ocel) a svou konstrukcí zamezuje vyplavení zeminy nebo štěrku. Náš systém umožňuje stavby svépomocí do výšky 2m a stavby výšky až 30m s možností projektové studie, kterou zajistíme.

Kromě jiného se velmi daří i našim výrobkům PRO VÝMĚNU STUPŇŮ - Prefa typ - samonosné nebo obkladové teracové schodišťové stupně - dl. až 210 cm.

ilustrační fotografie: kruhový objezd u čerpací stanice Alfa, Liberec

Do obchodní sítě vybraných stavebnin dodáváme především betonové svahovky pro bezzákladové opěrné zdi, apod. - Atalumini, Atalus 50 a Atalus 120, ale také prvky pro protihlukové stěny, plotové podezdívky, sloupky a plotové zdi - Atalumini double a Atalus double jak hladké, tak s povrch. úpravou (vymývaný kamínek), hnědé, žluté, červené či zelené.

Hlavním cílem všech pracovníků firmy je spokojený zákazník.

Komplexní řešení pro schody

ATALUS - komplexní řešení opěrných zdí

vytvořeno: 01.06.2006 11:03 Administrátor | upraveno: 12.03.2018 10:07 Administrátor