O naší firmě

Tradice, Spolehlivost, Kvalita a Flexibilita

Jsme tradiční rodinná firma, kterou založil můj otec Stanislav Vršťala v roce 1993.

 

Táta jméno firmy vybudoval, v roce 2018 mi vedení předal a mou vizí je předat firmu zase svým dětem v ještě lepší kondici. Je to kus našeho srdce, našeho života. Dává mně smysl pracovat pro firmu, která nese naše jméno, zaměstnává místní lidi a vyrábí zde lokálně. Firmu chci posouvat dál, začal jsem úpravou webových stránek a do budoucna plánuji rozšíření výrobního sortimentu.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Nejen realizované stavby, ale i názory našich zákazníků nám dělají dobré jméno. Přečtěte si, co říkají zákazníci o našich výrobcích a o tom, jak se jim s námi spolupracuje.

Firma VRŠŤALA s.r.o. je naším dlouhodobým dodavatelem betonových svahovek/tvárnic. Dokáže vždy pružně reagovat na naše požadavky. Pokud nehledáte jen dodavatele, ale opravdového obchodního partnera, mohu tuto firmu vřele doporučit.

HZS LK, Liberec, ing. Jan Prokop

 

 

 

 

Po zkušenostech mých známých s velkou výrobní firmou na betonové prvky , kdy mnohdy „pravá ruka neví,  co dělá levá“ jsem hledal v jiných vodách a myslím, že se mi to vyplatilo. Viděl jsem výrobky firmy Vršťala a vsadil na ně.  Vše kolem stavby a výrobků jsme společně konzultovali, všechny postupy mi byly vysvětleny a detaily upraveny k mé naprosté spokojenosti. Oceňuji rychlost a pružnost při jejich práci. Stavba pro mě představovala radost a za to jim  děkuji.

FUTURE ASSETS s.r.o., Ústí n/L, Jiří Kučera

 

 

Od svého vzniku se zabýváme výrobou betonových bezzákladových svahovek ATALUS ® - kde jsme jediným výrobcem v ČR, chráněni patentem. O rok později jsme naši činnost rozšířili o výrobu teracových dílů na míru jako jsou samonosné nebo obkladové teracové schodišťové stupně a další.  Dokážeme pružně reagovat na vaše požadavky, i nestandartní zadání má s námi své řešení. Každý zákazník dostává naši individuální péči. 

Nahlédněte do našeho provozu

ATALUS – komplexní řešení pro svahy

Přečtěte si článek ATALUS – komplexní řešení pro svahy, který vyšel v srpnu roku 2015 v časopise Stavebnictví.

Přečíst celý článek

Přeji si, aby zákazníci cítili, že naším cílem není pouze prodat, ale zároveň najít taková řešení, která splní jejich očekávání. Firmu stavíme na dobrých vztazích se zákazníky i zaměstnanci. Důležité je pro nás získat vás jako spokojeného klienta, který se k nám bude rád vracet. Oslovte nás a my vás o našich kvalitách přesvědčíme.


Marek Vršťala
jednatel