Teracové schody

Teraco nebo terrazzo je směs cementu, ušlechtilých kamenných drtí, mletého vápence a speciálních barviv používaných k tvorbě povrchů imitujících kámen. Teraco je vlastně umělý kámen, který působí dojmem kamene přírodního. Nejvíce svým vzhledem připomíná žulu. Vlastnosti má podobné vysoké třídě betonu.

Nabízíme Vám  širokou škálu barevných odstínů a rozmanitých zrnitostí teraca v hrubém provedení i lesku. Povrch je vždy zušlechtěn opracováním, a to broušením, leštěním, případně hrubováním, apod. Pro lepší údržbu je povrch dlažby chráněn speciálním penetračním nátěrem.

Teraco se úspěšně osvědčilo jak v interiéru, tak i v exteriéru, hlavně v restauracích, školách a veřejných budovách. Při venkovních úpravách pro dláždění teras, pěších zón, balkonů,  obklady schodů apod. Z teraca se dají vyrobit i parapety, obrubníky, krycí desky, atd.

Výhodou je velice snadná údržba, výrobky lze impregnovat.

Většina činžovních a panelových domů v Severočeském kraji je vybavena našimi schody jak v interiéru, tak venkovním vstupním schodištěm s možností montáže s našimi subdodavateli.